4420P-1-100
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4420P-1-100
JLCPCB Part #
C1737370
Package
SOIC-20-300mil
Description
10 10Ω 160mW 20 ±250ppm/℃ SOIC-20-300mil Resistor Networks, Arrays