3362F-1-501LF
MFR.Part #
3362F-1-501LF
JLCPCB Part #
C5511230
Package
Plugin
Description
1 500mW 500Ω ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS