4306R-102-333LF
MFR.Part #
4306R-102-333LF
JLCPCB Part #
C1360912
Description
3 300mW 33kΩ 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS