4306H-101-122LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4306H-101-122LF
JLCPCB Part #
C1360366
Package
SIP-6-2.54mm
Description
1.2kΩ 300mW 5 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS