CRT0805-CX-6192ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRT0805-CX-6192ELF
JLCPCB Part #
C4205122
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS