4116R-2-162
MFR.Part #
4116R-2-162
JLCPCB Part #
C1360661
Description
1.6kΩ 125mW 15 16 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS