4116R-2-182
MFR.Part #
4116R-2-182
JLCPCB Part #
C7014483
Package
DIP-16
Description
1.8kΩ 125mW 15 16 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16 Resistor Networks, Arrays