4116R-1-503
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
4116R-1-503
JLCPCB Part #
C1360066
Package
DIP-16-2.54mm
Description
16 250mW 50kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays