4108R-1-331LF
MFR.Part #
4108R-1-331LF
JLCPCB Part #
C6389441
Package
DIP-8
Description
250mW 330Ω 4 8 ±100ppm/℃ ±2% DIP-8 Resistor Networks, Arrays ROHS