SRR6028-270Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRR6028-270Y
JLCPCB Part #
C2046716
Package
SMD,6.8x6.8mm
Description
130mΩ 1A 27uH ±30% SMD,6.8x6.8mm Power Inductors ROHS