2000-270-V-RC
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
2000-270-V-RC
JLCPCB Part #
C17553183
Package
Plugin
Description
27uH 39mΩ 4.1A ±15% Plugin Power Inductors ROHS