15KPA020-SD-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
15KPA020-SD-Q
JLCPCB Part #
C1847892
Package
DO-218
Description
-55℃~+175℃ 1 10uA 15kW@10/1000us 20V 24.5V 31.6V 475.5A@8/20us TVS Unidirectional DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS