DM8W18AQ-13
MFR.Part #
DM8W18AQ-13
JLCPCB Part #
C3710798
Description
-55℃~+175℃ 10uA 18V 20V 226A 29.2V 6.6kW TVS DO-218 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS