SH150C-3.00-38
Extended
Manufacturer
Amgis, LLC
MFR.Part #
SH150C-3.00-38
JLCPCB Part #
C17377815
Package
Plugin,21x11.4mm
Description
38uH 3A 50mΩ ±20% 插件,21x11.4mm Power Inductors ROHS