RM85-2011-35-5120
MFR.Part #
RM85-2011-35-5120
JLCPCB Part #
C6271265
Description
-40℃~+70℃ 120V 16A 3ms 440V@AC 7ms AgNi One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Plugin Power Relays ROHS