RM85-2011-35-5110
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
RM85-2011-35-5110
JLCPCB Part #
C6271263
Package
Plugin
Description
-40℃~+70℃ 110V 16A 3ms 440V@AC 7ms AgNi One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Plugin Power Relays ROHS