AME60-12SMJZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AME60-12SMJZ
JLCPCB Part #
C5585782
Package
DIP-6
Description
1 12V 5A 60W 86% 90VAC~264VAC DIP-6 AC-DC Power Modules ROHS