AME25-48S277VZ-60
MFR.Part #
AME25-48S277VZ-60
JLCPCB Part #
C5943290
Package
DIP-6
Description
1 24W 48V 500mA 85VAC~305VAC 87% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Fault self-recovery DIP-6 AC-DC Power Modules ROHS