AME30-15S480JZ-B
MFR.Part #
AME30-15S480JZ-B
JLCPCB Part #
C7072831
Package
DIP,70.1x48mm
Description
1 15V 176VAC~528VAC 2A 30W 85% DIP,70.1x48mm AC-DC Power Modules ROHS