AM15TW-4815SZ
MFR.Part #
AM15TW-4815SZ
JLCPCB Part #
C5549982
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 1.6kV 15V 15W 18V~75V 1A 89% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS