AM3T-4815SH35Z
MFR.Part #
AM3T-4815SH35Z
JLCPCB Part #
C6120236
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 15V 200mA 3.5kV 36V~72V 3W 80% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS