AIUR-04-223J
Extended
Manufacturer
Abracon LLC
MFR.Part #
AIUR-04-223J
JLCPCB Part #
C1336549
Package
Plugin,D8.5xL11.2mm
Description
22mH 30mA 30mA 80Ω ±5% 插件,D8.5xL11.2mm Power Inductors ROHS