PTKM25R-59
MFR.Part #
PTKM25R-59
JLCPCB Part #
C17628519
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
11mΩ 25uH 4.7A 9.8A ±10% Plugin,D=27.9mm Power Inductors ROHS