RDC30-272K-RC
Extended
Manufacturer
Allied Components International
MFR.Part #
RDC30-272K-RC
JLCPCB Part #
C7337389
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
1.14Ω 1.3A 2.3A 2.7uH ±10% 插件,D=27.9mm Power Inductors ROHS