PTKM250R-894
MFR.Part #
PTKM250R-894
JLCPCB Part #
C17457370
Package
Plugin,33x16.5mm
Description
1.9A 250uH 5A 60mΩ ±10% 插件,33x16.5mm Power Inductors ROHS