PTKM250R-59H
MFR.Part #
PTKM250R-59H
JLCPCB Part #
C17564924
Package
Plugin,D=29.2mm
Description
1.5A 250uH 3.5A 88mΩ ±10% Plugin,D=29.2mm Power Inductors ROHS