PT50R-1020HM
MFR.Part #
PT50R-1020HM
JLCPCB Part #
C17225948
Package
Plugin,D=25.9mm
Description
25mΩ 50uH 7A ±15% Plugin,D=25.9mm Power Inductors ROHS