PD54R-393K
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PD54R-393K
JLCPCB Part #
C6949437
Package
SMD,5.7x5.1mm
Description
320mΩ 39uH 800mA 800mA ±10% SMD,5.7x5.1mm Power Inductors ROHS