P1812R-472H
MFR.Part #
P1812R-472H
JLCPCB Part #
C17646036
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.131A 4.7uH 401mΩ 650mA ±3% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS