P1812R-272H
MFR.Part #
P1812R-272H
JLCPCB Part #
C17670044
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
1.513A 2.7uH 288mΩ 800mA ±3% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS