HF1008R-082M
MFR.Part #
HF1008R-082M
JLCPCB Part #
C17325574
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.275A 75mΩ 8.2nH ±20% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS