4590R-823J
MFR.Part #
4590R-823J
JLCPCB Part #
C17415973
Description
1.9A 3.175A 66mΩ 82uH ±5% 插件,D11.6xL22.9mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS