4379-101KS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4379-101KS
JLCPCB Part #
C17188851
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
100nH 1A 30mΩ ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors