P160R-223KS
MFR.Part #
P160R-223KS
JLCPCB Part #
C17257773
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.1Ω 22uH 326mA 334mA ±10% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS