3483R-2R2M
MFR.Part #
3483R-2R2M
JLCPCB Part #
C6676227
Package
SMD,7.2x7.2mm
Description
2.2uH 2.5A 35mΩ ±20% SMD,7.2x7.2mm Power Inductors ROHS