6R3ARCP821M55A1PFBT
MFR.Part #
6R3ARCP821M55A1PFBT
JLCPCB Part #
C2681111
Package
Plugin,D5.5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2000hrs@105℃ 5.5mm 6.3V 820uF ±20% 插件,D5.5xL11mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS