SPZ0JM102F09O00R
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
SPZ0JM102F09O00R
JLCPCB Part #
C106471
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 12mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 3.5mm 4.8A@100kHz 6.3V 8mm 9mm ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS