EGD2GM100G14OTG
MFR.Part #
EGD2GM100G14OTG
JLCPCB Part #
C147857
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
10mm 10uF 14mm 400V 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS