EWH2WM4R7F12OT
MFR.Part #
EWH2WM4R7F12OT
JLCPCB Part #
C721339
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-25℃~+105℃ 12mm 4.7uF 450V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS