EGD2EM470W20OT
MFR.Part #
EGD2EM470W20OT
JLCPCB Part #
C106307
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
12.5mm 20mm 250V 47uF 580mA@100kHz 5mm 6000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS