SVS1EM101E06E00RAXXX
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
SVS1EM101E06E00RAXXX
JLCPCB Part #
C2939798
Package
SMD,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 2.2A@100kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 25V 45mΩ@100kHz 6.3mm 6mm Polymer ±20% SMD,D6.3xL6mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS