EWH1VM100D11OT
MFR.Part #
EWH1VM100D11OT
JLCPCB Part #
C724664
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
10uF 2mm 35V ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS