ERH2GM220G14C28T
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERH2GM220G14C28T
JLCPCB Part #
C7587778
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 14mm 22uF 400V ±20% Plugin,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS