ERZ1CM681F16OT
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
ERZ1CM681F16OT
JLCPCB Part #
C724581
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
16V 16mm 680uF 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS