ERS1EM331F12OT
MFR.Part #
ERS1EM331F12OT
JLCPCB Part #
C383041
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
12mm 25V 3.5mm 330uF 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS