ERJ1VM151E12OT
MFR.Part #
ERJ1VM151E12OT
JLCPCB Part #
C106573
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
12mm 150uF 2.5mm 35V 6.3mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS