ERR1VM101F11C30T
MFR.Part #
ERR1VM101F11C30T
JLCPCB Part #
C2937590
Package
Plugin,D8xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 11mm 2000hrs@105℃ 35V 8mm 插件,D8xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS