EHF2WM470L25OT
MFR.Part #
EHF2WM470L25OT
JLCPCB Part #
C160142
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 16mm 25mm 450V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS