ERS1EM471G16C33T
MFR.Part #
ERS1EM471G16C33T
JLCPCB Part #
C721269
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 25V 470uF ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS