EHF2WM121M35OT
MFR.Part #
EHF2WM121M35OT
JLCPCB Part #
C724744
Package
Plugin,D18xL35mm
Description
120uF 18mm 35mm 450V ±20% 插件,D18xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS